Oferta indisponibila
Cere detalii
de inchiriat
Ref. 1557

Apartament 3 camere de inchiriat Isaran Brasov

85 m² · 3 camere · 1 baie · 1 balcon · 1 loc parcare

Inchiriere apartament 3 camere mobilat si utilat complet in Tractorul Complex Isaran. Apartamentul oferit are o suprafata de 85mp si dispune de 1 loc de parcare propriu. In imediata apropiere a mijloacelor de transport in comun si Coresi Mall. Liber la inchiriere. 

450 € pe luna

Distribuie oferta

Interesat? Contacteaza Agentul Imobiliar

Proprietati similare

Oferta indisponibila
Ref. 3684
de inchiriat

Inchiriere Apartament 3 Camere open space Soho Residence langa Coresi

63 m² · 3 camere · 1 baie · 1 balcon · 1 loc parcare · Etaj 6

Agentia Estimob inchiriaza apartament 3 camere in Soho Residence Triaj la 5 min de CoresiSituat la etajul 6/7, structura open space. Acces balcon din dormitorul mic cu canapea.Loc de parcarePret 450 euroComision intermediere 50%0720874794

450 € pe luna
Oferta indisponibila
Ref. 3677
de inchiriat

Inchiriere Apartament 3 Camere si 2 bai decomandat Tractorul Coresi complex Casa Nobel

63 m² · 3 camere · 2 bai · 1 balcon · 1 loc parcare · Etaj 3

Agentia Estimob inchiriaza apartament 3 camere cu 2 bai decomandat in zona Coresi complex Casa NobelSituat la etajul 3/4 in bloc cu lift, orientare estica, cu multiple spatii depozitare, filtru de apa, jaluzele.Living open space cu canapea fixa, pat matrimonial si divan in dormitorul pentru copii, baie cu cada si baie de serviciu.Loc de parcare privat, acces cu bariera.Spatiu depozitare exterior.Pret 550 euroComision intermediere 50%0720874794

550 € pe luna
Oferta indisponibila
Ref. 3617
de inchiriat

Apartament de inchiriat 3 camere decomandat strada Toamnei Brasov

67 m² · 3 camere · 2 bai · 1 balcon · Etaj 5 · An constructie 1985

De închiriat apartament cu 3 camere confort 1 decomandat în Centrul Civic Brașov strada Toamnei. Apartamentul este mobilat și utilat complet, are 2 bai și 1 balcon închis. Toate utilitățile contorizate separat, centrală termică proprie, etaj intermediar 5 în bloc cu 8 nivele. Se accepta studenți, nu se accepta animale de companie, închiriere pe minim 12 luni.

550 € pe luna
Oferta indisponibila
Ref. 3608
de inchiriat

Inchiriere Apartament 3 Camere semidecomandat Centrul Civic Bdul. Victoriei

65 m² · 3 camere · 1 baie · 1 balcon · Etaj 2 · Confort 1 · An constructie 1979

Agentia Estimob va pune la dispozitie o oferta de Inchiriere Apartament 3 Camere semidecomandat in zona Centrul Civic Bdul Victoriei la pretul de 450 EUR usor negociabil. Imobilul se ofera spre inchiriere mobilat si utilat complet exact cum se vede si in pozele de prezentare. Apartamentul se afla la etjul 2 intr un bloc de 8 etaje, dispune de centrala termica proprie , geamuri termopane integral. Blocul dispune de lift nou. In imediata apropiere  centre comerciale , piata, mijloace de transport in comun. Imobilul este pozitionat pe vest fiind insorit in cea de a 2 parte a zilei. Pentru mai multe detalii si vizionari nu ezitati sa ne contactati. Comisionul agentiei este 50% din valoarea unei luni de chirie. Se accepta studenti fete.

450 € pe luna
Oferta indisponibila
Ref. 3515
de inchiriat

Inchiriere Apartament Bartolomeu 2.5 camere decomandat Avantgarden

65 m² · 3 camere · 1 balcon · 1 loc parcare · Etaj 6

Agentia Estimob inchiriaza apartament 2 camere plus dressing in Avantgarden BartolomeuStructura decomandata, situat la etajul 6/7, mobilat si utilat. Baie cu aerisire naturalaNe dorim clienti exclusiv nefumatoriAnimalele de talie mica acceptate, se discuta detalii.Parcare inclusaPret 550 euro0720874794

550 € pe luna
Oferta indisponibila
Ref. 3460
de inchiriat

Zona Coresi strada Nicolae Labis nr.38-40 chirie apartament 3 camere mobilat

65 m² · 3 camere · 2 bai · 1 balcon · 1 loc parcare · Etaj 2 · An constructie 2018

De închiriat apartament cu 3 camere în zona coresi, bloc nou situat la etajul 2 în bloc cu 4 nivele cu lift modern. Apartamentul are 2 bai, 1 balcon, 1 loc de parcare propriu, centrală termică proprie. Se închiriază numai pe termen lung, nu se accepta animale de companie. Se percepe chiria pt prima luna de contract, garanție echivalentul unei luni de chirie, comision către agenție 470 euro.

470 € pe luna
This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website. Accept Reject