De închiriat apartament mobilat și utilat complet nou la prima închiriere, situat în Brașov zona Centrul Civic Bulevardul 13 Decembrie. Apartamentul este situat la etajul 3 în bloc cu 8 nivele an construcție 1990, lift nou modern. Are centrală termică proprie, toate instalațiile noi, terasa generoasa cu priveliște deosebita. Disponibil imediat. Se emite factura pentru contravaloarea chiriei.
Apartament de inchiriat 3 camere în Centrul Civic strada Zizinului - Toamnei Brasov, decomandat 2 grupuri sanitare, etaj 6. Apartamentul este renovat nou, mobilat si utilat, are 1 loc de parcare. Apartamentul se inchiriaza pe termen lung, nu se accepta animale de companie.
De închiriat apartament cu 2 camere mobilat și utilat complet strada Avram Iancu Brașov, situat la etajul 3 în bloc nou cu 6 nivele. Apartamentul are terasa mare, centrală termică proprie cu încălzire în pardoseala. Se închiriază pe termen lung pentru un cuplu sau o persoana cu loc de munca stabil în Brașov, nu se accepta animale de companie. Nu deține loc de parcare, este posibila parcarea langa bloc în parcare publica cu plata pe baza de abonament anual.
De închiriat apartament cu 3 camere confort 1 decomandat în Centrul Civic Brașov strada Toamnei. Apartamentul este mobilat și utilat complet, are 2 bai și 1 balcon închis. Toate utilitățile contorizate separat, centrală termică proprie, etaj intermediar 5 în bloc cu 8 nivele. Se accepta studenți, nu se accepta animale de companie, închiriere pe minim 12 luni.
Agentia Estimob va pune la dispozitie o oferta de Inchiriere Apartament 3 Camere semidecomandat in zona Centrul Civic Bdul Victoriei la pretul de 450 EUR usor negociabil. Imobilul se ofera spre inchiriere mobilat si utilat complet exact cum se vede si in pozele de prezentare. Apartamentul se afla la etjul 2 intr un bloc de 8 etaje, dispune de centrala termica proprie , geamuri termopane integral. Blocul dispune de lift nou. In imediata apropiere centre comerciale , piata, mijloace de transport in comun. Imobilul este pozitionat pe vest fiind insorit in cea de a 2 parte a zilei. Pentru mai multe detalii si vizionari nu ezitati sa ne contactati. Comisionul agentiei este 50% din valoarea unei luni de chirie. Se accepta studenti fete.
Apartament modern de închiriat – 2 camere – Tampa Gardens, Răcădău – Vedere superbă! Se oferă spre închiriere apartament spațios și luminos, situat în complexul rezidențial Tampa Gardens, cartierul Răcădău, la etajul 4 al unui imobil cu 8 nivele, bloc cu lift. Detalii apartament: Suprafață generoasă, compartimentare open-space; Living modern cu zonă de dining și acces direct pe terasă; Bucătărie complet mobilată și utilată, electrocasnice încorporate, mașină de spălat vase. Dormitor elegant, cu pat matrimonial și cu acces direct către terasa; Baie dotată cu cadă și finisaje moderne, mașină de spălat; Terasă cu vedere panoramică spectaculoasă spre pădure și parc. Preț chirie: 600 euro/lună, se percepe garanție echivalentul unei luni de chirie Se închiriază complet mobilat și utilat; Nu se acceptă animale de companie. Alte beneficii: Zonă liniștită, la poalele muntelui, înconjurată de natură; Acces facil la mijloace de transport, parcări, trasee de drumeție și parc pentru copii. Pentru mai multe detalii și programări la vizionare, nu ezitați să ne contactați!
Apartament de închiriat în cartierul Tractorul, zona Coresi, situat la parter, într-un bloc nou, cu balcon și loc de parcare inclus. Este decomandat, complet mobilat și utilat cu electrocasnice noi, fiind la prima închiriere. Apartamentul dispune de bucătărie modernă cu plită, cuptor și frigider, living spațios cu canapea extensibilă și TV, dormitor cu pat matrimonial și mobilier nou, baie cu finisaje elegante și mașină de spălat rufe, precum și o zonă de dining cu masă rotundă și patru scaune. Designul este modern, în nuanțe deschise, cu finisaje de calitate. Prețul chiriei este de 500 euro lunar, se solicită o lună garanție. Nu se acceptă animale de companie. Pentru mai multe detalii sau vizionări, vă rugăm să ne contactați.
Agentia imobiliara Estimob va pune la dispozitie in exclusivitate o oferta de Inchiriere apartament 2 Camere decomandat in zona Centrul Civic la pretul de 650 EUR. Apartamentul este situat la etajul 3 în bloc cu 8 nivele, lift nou, terasa mare cu vedere superba. Se inchiraza numai pe termen lung. Se percepe garanție echivalentul unei luni de chirie, comision intermediere perceput de la chiriaș echivalentul unei luni de chirie.
Studio de inchiriat in complexul Coresi, compus din 1 living +Bucătărie, 1 dormitor, 1 baie și un balcon, mobilat si utilat etaj 2 cu 1 loc de parcare. Se închiriază numai pe termen lung către o persoana cu loc de munca stabil în Brașov, fără animale de companie. Este disponibil imediat, se percepe garanție echivalentul unei luni de chirie, comision perceput de agenția imobiliara Estimob de la chiriaș 400 euro.
De închiriat apartament cu 2 camere decomandat situat în cartierul Tractorul zona Coresi bulevardul 13 Decembrie complex Maurer Residence. Apartamentul este situat la etaj intermediar în bloc cu lift, este mobilat și utilat, deține 1 loc de parcare proprietate. Se inchiriaza pe termen lung minim 12 luni. Nu se accepta animale de companie, se percepe garante echivalentul unei luni de chirie, comision agenție 50% din valoarea primei luni de chirie. Disponibil imediat.
Agentia Estimob inchiriaza apartament 2 camere decomandat zona Coresi la 5 min de mall str Ioan PopasuEtajul 3/5, orientare SE luminos.Structura: living, dormitor, bucatarie, hol, baie, debara.Boxa si loc parcare inclus in pretPret 480 euro0720874794
Agentia Estimob inchiriaza apartament 2 camere decomandat la Coresi complex KasperSituat la etajul 2, mobilat si utilat.Detine loc de parcare si boxa.Deschis clientilor cu animale de companie ( garantie suplimentara)Pret 600 euro0720874794
Agenria Estimob ofera apartament 2 camere decomandat in Tractorul Casa NobelSituat la etajul 10, bloc cu 2 lifturi, prima inchiriere.Dressing, garaj subteran, orientare pe Vest.Pret 500 euroFara fumatori0720874794
Agentia Estimob inchiriaza apartament 2 camere situat in Tractorul complex Grandis ResidenceSituat la etajul 7/8, structura open space living cu bucatarie, dormitor si dressing.Patul.in dormitor e king size, canapea cu saltea relaxa, cada cu baie, balcon 10mp.Parcare proprie.Liber la final IUNIEPret 500 euro0720874794
Agentia Estimob ofera la inchiriere apartament 2 camere decomandat plus birou, suprafata 50mp.Situat in zona Afi str Matei Basarab , etajul 3, renovat complet .Bucataria detine masina de spalat vase, canapea extensibila, masina de spalat rufe cu uscator.Parcare la liberPret 470 euro
Agentia Estimob inchiriaza apartament 2 camere plus dressing in Avantgarden BartolomeuStructura decomandata, situat la etajul 6/7, mobilat si utilat. Baie cu aerisire naturalaNe dorim clienti exclusiv nefumatoriAnimalele de talie mica acceptate, se discuta detalii.Parcare inclusaPret 550 euro0720874794
De închiriat apartament cu 3 camere în zona coresi, bloc nou situat la etajul 2 în bloc cu 4 nivele cu lift modern. Apartamentul are 2 bai, 1 balcon, 1 loc de parcare propriu, centrală termică proprie. Se închiriază numai pe termen lung, nu se accepta animale de companie. Se percepe chiria pt prima luna de contract, garanție echivalentul unei luni de chirie, comision către agenție 470 euro.
Rezervat - Oferta Indisponibila - Apartament de inchiriat cu 3 camere in bloc nou cartierul Tractorul zona Coresi. Apartamentul este mobilat complet, are 2 bai, 1 balcon și 1 loc de parcare propriu. Este situat la etajul 4 în bloc cu lift nou modern. Locație: Strada Nicolae Labis nr.48, BrașovUtilități: Apa, gaz, curent, internet, toate contorizate separat. Zona: Drum asfaltat, parcare cu bariera, acces telecomanda, stație mijloace de transport în fata blocului, Supermarket la 50 m de bloc, scoli și grădinițe în cartier. Comision și chirie: La semnarea contractului de închiriere se achita către proprietar o garanție în valoare de 470 euro, chiria pentru prima luna în valoare de 470 euro, comision perceput de către agenție 470 euro.Condiții: Nu se accepta accesul animalelor de companie în interiorul bunului închiriat, Fumatul este permis doar pe balcon. Perioada contract: Se închiriază numai pe termen lung, minim 12 luni, contract înregistrat la ANAF.
De închiriat apartament cu 3 camere în Orașul Ghimbav, situat la etajul 1 în bloc cu 2 nivele. Apartamentul este mobilat și utilat complet, are 2 bai, 2 balcoane și 1 loc de parcare propriu. Se închiriază numai pe termen lung, pentru o familie cu loc de munca stabil. Se percepe chiria pentru prima luna, garante echivalentul unei luni de chirie, comision către agenție 450 euro.
De închiriat apartament mobilat și utilat complet situat pe Bulevardul Mihail Kogălniceanu Brașov. Apartamentul se închiriază numai pe termen lung unui cuplu sau unei singure persoane cu loc de munca stabil în Brașov. Nu se accepta animale de companie.
Agentia imobiliara Estimob va pune la dispozitie in exclusivitate o oferta de Inchiriere Apartament 3 Camere decomandat in zona Ghimbav la pretul de 600 EURO pretabil pentru cazare 6 angajați. Apartamentul are centrală termică proprie, 2 balcoane și 2 bai. Se închiriază pe minim 12 luni. Disponibil imediat.
De închiriat apartament cu 3 camere decomandat situat în Cartierul Tractorul zona Coresi. Apartamentul este mobilat și utilat complet, este situat la etajul 2, are centrală termică proprie și toate utilitățile contorizate separat. Deține loc de parcare și boxa depozitare la subsol. Se închiriază numai pe termen lung, se percepe garanție 500 euro, chiria în avans pentru prima luna, comision agenție 500 euro de la chiriaș.
Inchireiere apartament cu 2 camere decomandat strada Carpatilor intrare Racadau zona Spitalului Județean. Apartamentul este situat la etajul 3 în bloc cu 4 nivele, bloc reabilitat termic. Apartamentul este renovat, mobilat și utilat complet. Se închiriază numa pe termen lung, nu se accepta animale de companie și fumatul.
Chirie apartament 3 camere zona Coresi - oferta disponibila prin Estimob agentie imobiliara Brasov. Aparatamentul este mobilat și utilat complet, are 2 dormitoare, 1 living oppenspace cu bucătăria, 2 bai, 1 balcon. Apartamentul este situat la etajul 1 în bloc nou cu 4 nivele, dispune de centrală termică proprie și 1 loc de parcare. Se închiriază numai pe termen lung, nu se accepta animale de companie, se percepe garantie 450 euro, chiria în avans pe o luna, comision agenție de la chiriaș 450 euro.
Agentia imobiliara Estimob propune spre inchiriere apartament cu 2 camere decomandat situat in Complexul Coresi Avantgarden. Apartamentul este situat la etajul 3 în bloc cu lift, are centrală termică proprie, balcon, 1 loc de parcare și boxa depozitare la subsol. Se închiriază numai pe termen lung, nu se accepta animale de companie.